Dove Douchecrème Raspberry Rendezvous, 225 ml

Zijdezacht huidgevoel en bescherming tegen uitdroging

Nieuw!

€ 3,49

(€ 15,51 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 225 ml

Nog 4 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor de droge huid
  • Geur van frambozen & rozen
  • Zonder SLES-sulfaten

Vaak samen gekocht met Dove Body Love - Nourishing Secrets Restoring Body Lotion, 400 ml

Dove Douchecrème Raspberry Rendezvous, 225 ml € 3,49 (€ 15,51 / L)
Dove Body Love - Nourishing Secrets Restoring Body Lotion, 400 ml € 5,49 (€ 13,73 / L)
Totaalprijs: € 8,98
Beschrijving

De Douchecrème Raspberry Rendezvous van Dove is een crèmedouche voor de droge huid die mild reinigt en beschermt tegen uitdroging.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Bescherming tegen vochtverlies: Hydrateert de huid en beschermt tegen uitdroging.
  • Zijdezacht huidgevoel: Bevat MicroMoisture-druppels voor een soepel huidgevoel en 24 uur lang een zachte huid.
  • Fruitige geur: Met een geur van frambozen en rozen.
  • Plantaardige reiniging: Milde formule zonder SLES-sulfaten met plantaardige hydraterende bestanddelen.
  • Verpakking en formule: Fles van 100% gerecycled plastic (exclusief dop en etiketten); volgens OECD-methoden kan tot 98% van de formule biologisch worden afgebroken.

Art. nr.: MUE-T187141
Inhoud: 225 ml
EAN: 8720181871375
Producentnummer: T187141
Merken: Dove
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Douchecrème Raspberry Rendezvous