Dove Deodorant Spray Anti Transpirant Advanced Care Original, 150 ml

Betrouwbare bescherming en milde verzorging voor de okselhuid

Nieuw!

€ 3,99

(€ 26,60 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de okselhuid
  • Milde verzorging & subtiele geur
  • Tot 72 uur bescherming tegen okselvocht

Vaak samen gekocht met Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml

Dove Deodorant Spray Anti Transpirant Advanced Care Original, 150 ml € 3,99 (€ 26,60 / L)
Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Totaalprijs: € 7,88
Beschrijving

De Deodorant Spray Anti Transpirant Advanced Care Original van Dove biedt betrouwbare bescherming tegen okselvocht en lichaamsgeur en verzorgt tegelijkertijd de gevoelige okselhuid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Langdurige bescherming: Beschermt tot 72 uur betrouwbaar tegen okselvocht en lichaamsgeur.
  • Pro-Ceramide Technology: Kan de huidbarrière helpen ondersteunen en verzorgt de huid in het bijzonder na het scheren.
  • Milde formule: Volledig zonder alcohol (ethylalcohol) en zorgt voor een verzorgd huidgevoel.
  • Aangename geur: Laat een subtiele, pure geur achter voor een schoon en fris gevoel.
  • Vegan formule: Bevat geen dierlijke ingrediënten.

Art. nr.: MUE-T130690
Inhoud: 150 ml
EAN: 8720181291920
Producentnummer: T130690
Merken: Dove
Toepassing: Spray op de okselhuid vanaf een afstand van ongeveer 15 cm. Laat het volledig drogen voor contact met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Deodorant Spray Anti Transpirant Advanced Care Original