Dove Anti Transpirant Deodorant Spray Vanilla, 150 ml

Betrouwbare bescherming tegen okselvocht en lichaamsgeur

Nieuw!

€ 4,09

(€ 27,27 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Verzorgt de okselhuid en maakt deze zacht & glad
  • Met zoete vanillegeur
  • Tot 48 uur bescherming

Vaak samen gekocht met Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml

Dove Anti Transpirant Deodorant Spray Vanilla, 150 ml € 4,09 (€ 27,27 / L)
Dove MEN+CARE Clean Comfort Douchegel, 250 ml € 3,89 (€ 15,56 / L)
Totaalprijs: € 7,98
Beschrijving

De Anti Transpirant Deodorant Spray Vanilla van Dove biedt tot 48 uur langdurige bescherming tegen okselvocht en lichaamsgeur. De verzorgende formule laat de huid soepel aanvoelen en omhult je met een aangenaam warme, zoete vanillegeur.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Betrouwbare bescherming: Beschermt tot 48 uur effectief tegen okselvocht en lichaamsgeur.
  • Milde verzorging: Bevat 1/4 verzorgende crème en maakt de okselhuid zacht, glad en soepel.
  • Zoete geur: Geeft de hele dag een aangenaam warme vanillegeur.
  • Milde formule: Zonder alcohol (ethylalcohol).
  • Aluminium verpakking: De spuitbus is gemaakt van aluminium.

Let op: Goed schudden voor gebruik. Houd de spray rechtop op 15 cm afstand van de oksels, spray ca. 2 seconden en gebruik op een droge en afgekoelde huid.


Art. nr.: MUE-T156602
Inhoud: 150 ml
EAN: 8720181565878
Producentnummer: T156602
Merken: Dove
Toepassing: Spray op de okselhuid vanaf een afstand van ongeveer 15 cm. Laat het volledig drogen voor contact met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Anti Transpirant Deodorant Spray Vanilla