Dove Advanced Care Douchecrème Rijke Verzorging, 225 ml

Milde lichaamsreiniging en verzorging voor een zijdezacht huidgevoel

Nieuw!

€ 3,49

(€ 15,51 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 225 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de droge huid
  • Met MicroMoisture-druppels
  • Vrij van SLES-sulfaat

Vaak samen gekocht met Dove Body Love - Nourishing Secrets Restoring Body Lotion, 400 ml

Dove Advanced Care Douchecrème Rijke Verzorging, 225 ml € 3,49 (€ 15,51 / L)
Dove Body Love - Nourishing Secrets Restoring Body Lotion, 400 ml € 5,49 (€ 13,73 / L)
Totaalprijs: € 8,98
Beschrijving

De Advanced Care Douchecrème Rijke Verzorging van Dove is een milde crèmedouche voor de droge huid die geschikt is voor dagelijks gebruik. De romige textuur is gemakkelijk te verdelen en op te schuimen en zorgt direct na het douchen voor een soepel huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de droge huid: Helpt het vochtgehalte van de huid te behouden en is zacht voor het huidmicrobioom.
  • MicroMoisture-druppels: Formule met verzorgende druppels voor een zijdezacht huidgevoel.
  • Milde formule: Bevat plantaardige hydraterende bestanddelen en milde reinigende bestanddelen en is vrij van SLES-sulfaat.
  • Verpakking: De fles bestaat voor 100% uit gerecycled plastic (exclusief dop en etiket).

Art. nr.: MUE-T144346
Inhoud: 225 ml
EAN: 8720181443459
Producentnummer: T144346
Merken: Dove
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Advanced Care Douchecrème Rijke Verzorging

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder