Dove Advanced Care Anti Transpirant Deodorant Stick Original, 50 ml

Betrouwbare bescherming tegen okselvocht en verzorging na het scheren

Nieuw!

€ 3,99

(€ 79,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor een zachtere & gladdere huid
  • Klassieke Original-geur
  • Tot 72 uur bescherming tegen okselvocht

Vaak samen gekocht met Dove Soft Feel Anti-Transpirant Spray, 150 ml

Dove Advanced Care Anti Transpirant Deodorant Stick Original, 50 ml € 3,99 (€ 79,80 / L)
Dove Soft Feel Anti-Transpirant Spray, 150 ml € 4,09 (€ 27,27 / L)
Totaalprijs: € 8,08
Beschrijving

De Advanced Care Anti Transpirant Deodorant Stick Original van Dove biedt betrouwbare bescherming tegen lichaamsgeur en okselvocht. De soepele formule beschermt de huid en ondersteunt deze na het scheren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Langdurige bescherming: Beschermt tot 72 uur tegen okselvocht en lichaamsgeur.
  • Verzorgende formule: Met Pro-Ceramide Technology voor een zachtere en gladdere huid.
  • Herstellende werking: Ondersteunt het herstel van de okselhuid na het scheren.
  • Milde formule: Zonder alcohol (ethylalcohol) en zonder ingrediënten van dierlijke oorsprong.
  • Klassieke geur: Met de vertrouwde Original-geur.

Let op: Niet gebruiken op geïrriteerde of beschadigde huid.


Art. nr.: MUE-T157505
Inhoud: 50 ml
EAN: 59099604
Producentnummer: T157505
Merken: Dove
Toepassing: Breng de deodorantstick met lichte druk gelijkmatig en dun aan over de gehele oksel en laat volledig drogen voordat het in contact komt met kleding. Niet gebruiken op geïrriteerde huid.
Ingrediënten (INCI)

Ppg-14 Butyl Ether, Stearyl Alcohol, Aluminum Sesquichlorohydrate, C15-19 Alkane, Isopropyl Palmitate, Paraffinum Liquidum, Glycine, Hydrogenated Castor Oil, Calcium Chloride, Peg-8 Distearate, Polyethylene, Parfum, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Peg-8, Bht, Glycerin Soja Oil, Tocopherol (Vitamin E), Calendula Officinalis Flower Extract, Alpha-Isomethyl Ionone, Benzyl Alcohol, Benzylbenzoat, Benzyl Salicylate, Beta-Caryophyllene, Cananga Odorata (Ylang Ylang) Oil, Citronellol, Dimethyl Phenethyl Acetate, Geraniol, Geranyl Acetate, Hexyl Cinnamal, Hydroxy Citronellal, Isoeugenyl Acetate, Linalool, Pelargonium Graveolons (Geranium) Flower Oil, Pogostemon Cablin Oil

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Dove Advanced Care Anti Transpirant Deodorant Stick Original