Catrice Butter Like Bronze & Contour Palette, 10 - Born To Shape (9 g)

Moeiteloos definiëren en contouren van de gelaatstrekken

Nieuw!

€ 5,09

(€ 565,56 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Kleur: 10 - Born To Shape

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Warme bronzetint & koele contourtint
  • Ultrazachte, boterzachte textuur

Vaak samen gekocht met Catrice HD Liquid Coverage Foundation, 034 - Medium Beige (30 ml)

Catrice Butter Like Bronze & Contour Palette, 10 - Born To Shape (9 g) € 5,09 (€ 565,56 / kg)
Catrice HD Liquid Coverage Foundation, 034 - Medium Beige (30 ml) € 8,29 (€ 276,33 / L)
Totaalprijs: € 13,38
Beschrijving

Het Butter Like Bronze & Contour Palette van Catrice is een bronzer- en contourpalette voor het gezicht, geschikt voor elk huidtype. Hiermee creëer je moeiteloos gedefinieerde gelaatstrekken voor een zonovergoten glow of precieze contouren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdige tinten: Bevat een warme bronzetint en een koele contourtint in zacht lichtbruin.
  • Zachte textuur: Heeft een ultrazachte, boterzachte textuur die moeiteloos vervaagt.
  • Gelijkmatige finish: Zorgt voor een streeploos resultaat op de huid.
  • Compact design: Overtuigt als handig palette dat eenvoudig in gebruik is.

Art. nr.: MUE-951513
Inhoud: 9 g
EAN: 4059729515131
Producentnummer: 951513
Merken: Catrice
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Kleur 1

Mica, Silicia, Talc, Magnesium Stearate, Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Polyisobutene, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Tocopherylacetat, Tocopherol (Vitamin E), Ethylhexyl Palmitate, Trimethylsiloxysilicate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Parfum, CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide)

Kleur 2

Mica, Silicia, Talc, Magnesium Stearate, Dimethicone, Hydrogenated Polyisobutene, Polyisobutene, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil, Tocopherylacetat, Tocopherol (Vitamin E), Ethylhexyl Palmitate, Trimethylsiloxysilicate, Ethylhexylglycerin, Phenoxyethanol, Parfum, CI 42090 (Blue 1 Lake), CI 77491 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77499 (Iron Oxide)

Juridische informatie
Fabrikant: cosnova GmbH, Am Limespark 2, 65843, Sulzbach, Duitsland, cosnova.com/de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Catrice Butter Like Bronze & Contour Palette