Bugatti unlimited blue for him Eau de Toilette, 100 ml

Langdurige geur met aquatische en houtachtige noten

Nieuw!

€ 20,49

(€ 204,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Mannelijk-frisse geur
  • Vegan formule

Vaak samen gekocht met bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti unlimited blue for him Eau de Toilette, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / L)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
Totaalprijs: € 44,98
Beschrijving

De unlimited blue for him Eau de Toilette van Bugatti is een herengeur met een mannelijk-fris geurkarakter die overtuigt met een compositie van aquatische en houtachtige noten.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Frisse geurbeleving: Combineert aquatische zeenoten, watermeloen, lavendel en orris in de hartnoot.
  • Houtachtige basis: Heeft een basisnoot van sandelhout, cederhout, wierook, eikenmos en amber voor een langdurige afronding.
  • Vegan formule: Samengesteld zonder dierlijke ingrediënten en verpakt in een polygonale flacon.

Art. nr.: MUE-41517
Inhoud: 100 ml
EAN: 4051395415173
Producentnummer: 41517
Merken: Bugatti
Juridische informatie
Fabrikant: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Duitsland, luxess-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bugatti unlimited blue for him Eau de Toilette