Bugatti Performance Silver Metal for him Eau de Toilette, 100 ml

Houtachtig geurkarakter met een dynamisch verloop

Nieuw!

€ 20,49

(€ 204,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Kruidige, frisse & houtachtige noten
  • Verstuiver voor een fijne verdeling

Vaak samen gekocht met bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti Performance Silver Metal for him Eau de Toilette, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / L)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
Totaalprijs: € 44,98
Beschrijving

De Performance Silver Metal for him Eau de Toilette van Bugatti is een houtachtige geur voor heren die een compositie van kruidige, frisse en warm-houtachtige noten combineert.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Houtachtige geurnoot: Combineert kruidige, frisse en warm-houtachtige noten tot een uitgebalanceerde compositie.
  • Dynamisch geurverloop: Biedt een veelzijdige geurbeleving van top- tot basisnoot.
  • Praktisch in gebruik: De verstuiver zorgt voor een fijne en gelijkmatige verdeling van de geur.
  • Veelzijdige geurpiramide: Met zwarte peper, mandarijn en elemi in de topnoot, muskaatsalie, lavendel en nootmuskaat in de hartnoot en vanille, cacao, vetiver en ambergris in de basisnoot.

Art. nr.: MUE-41315
Inhoud: 100 ml
EAN: 4051395413155
Producentnummer: 41315
Merken: Bugatti
Juridische informatie
Fabrikant: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Duitsland, luxess-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bugatti Performance Silver Metal for him Eau de Toilette

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder