Bugatti Eau de Toilette Natural Spray Signature Blue, 100 ml

Frisse en markante uitstraling met langdurige diepte

Nieuw!

€ 20,49

(€ 204,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren
  • Aquatische & kruidige geurnoot
  • Praktische verstuiver

Vaak samen gekocht met bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml

Bugatti Eau de Toilette Natural Spray Signature Blue, 100 ml € 20,49 (€ 204,90 / L)
bruno banani Loyal Man Eau de Parfum, 50 ml € 24,49 (€ 489,80 / L)
Totaalprijs: € 44,98
Beschrijving

De Eau de Toilette Natural Spray Signature Blue van Bugatti is een aquatische geurcompositie voor heren die een frisse, markante en kruidige uitstraling geeft.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdige geurnoot: Combineert een verkwikkende topnoot met een hartnoot van viooltjesbladeren, patchoeli en zwarte peper.
  • Langdurige diepte: De basisnoot overtuigt met dierlijke noten, wierook en tonkabonen.
  • Fijne verdeling: De praktische verstuiver maakt gericht en fijn verstuiven mogelijk.

Art. nr.: MUE-40217
Inhoud: 100 ml
EAN: 4051395402173
Producentnummer: 40217
Merken: Bugatti
Juridische informatie
Fabrikant: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Duitsland, luxess-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bugatti Eau de Toilette Natural Spray Signature Blue

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder