Bugatti bellissima Viola for her Eau de Parfum, 60 ml

Elegante geurcompositie met bloemige en houtachtige noten

Nieuw!

€ 20,49

(€ 341,50 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 60 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dames
  • Bloemig geurkarakter
  • Langdurige geurbeleving

Vaak samen gekocht met NIVEA Sun Eau de Toilette, 30 ml

Bugatti bellissima Viola for her Eau de Parfum, 60 ml € 20,49 (€ 341,50 / L)
NIVEA Sun Eau de Toilette, 30 ml € 24,49 (€ 816,33 / L)
Totaalprijs: € 44,98
Beschrijving

De bellissima Viola for her Eau de Parfum van Bugatti is een geur voor dames die overtuigt met zijn bloemige geurkarakter. De compositie combineert florale, houtachtige en muskusachtige noten voor een langdurige geurbeleving.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Bloemig geurkarakter: Combineert florale, houtachtige en muskusachtige noten.
  • Uitgelezen hartnoot: Bevat noten van roos, viooltje, ylang-ylang en kasjmierhout.
  • Verfijnde basisnoot: Afgerond met akkoorden van tonkaboon, muskus en verfijnde houtsoorten.
  • Langdurige geurbeleving: Biedt een betrouwbare geurpresentie voor elke dag.

Art. nr.: MUE-49117
Inhoud: 60 ml
EAN: 4051395491177
Producentnummer: 49117
Merken: Bugatti
Juridische informatie
Fabrikant: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Duitsland, luxess-group.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bugatti bellissima Viola for her Eau de Parfum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder