Bugatti bellissima for her Eau de Parfum, 60 ml

Elegante geur voor elke dag

Nieuw!

€ 20,49

(€ 341,50 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 60 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Fruitig-florale geurcompositie
  • Met perzik, roos & vanille
  • Langdurige geurbeleving

Vaak samen gekocht met NIVEA Sun Eau de Toilette, 30 ml

Bugatti bellissima for her Eau de Parfum, 60 ml € 20,49 (€ 341,50 / L)
NIVEA Sun Eau de Toilette, 30 ml € 24,49 (€ 816,33 / L)
Totaalprijs: € 44,98
Beschrijving

De bellissima for her Eau de Parfum van Bugatti is een Eau de Parfum met een fruitig-florale geurcompositie. De geur biedt een langdurige geurbeleving voor een elegante uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Fruitig-florale noot: Overtuigt met een geurcompositie van rijpe perzik in de topnoot en een boeket van roos en witte bloemen in de hartnoot.
  • Warme basis: Vloeit harmonieus uit in vanille, muskus en amber.
  • Fijne dosering: De praktische verstuiver zorgt voor een gelijkmatige verdeling.
  • Langdurige geur: Biedt een langdurige geurbeleving.

Art. nr.: MUE-49116
Inhoud: 60 ml
EAN: 4051395491160
Producentnummer: 49116
Merken: Bugatti
Juridische informatie
Fabrikant: LUXESS GmbH, Gothaer Str. 2, 40880, Ratingen, Duitsland, luxess-group.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Bugatti bellissima for her Eau de Parfum