bruno banani Vanilla Muse Eau de Parfum, 30 ml

Fruitige en zoete geurcompositie voor elke dag

Nieuw!

€ 17,59

(€ 586,33 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 30 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dames
  • Fruitig-zoete ambergeur
  • Langhoudend & fijne verstuiving

Vaak samen gekocht met bruno banani Pure Woman Eau de Toilette Natural Spray, 30 ml

bruno banani Vanilla Muse Eau de Parfum, 30 ml € 17,59 (€ 586,33 / L)
bruno banani Pure Woman Eau de Toilette Natural Spray, 30 ml € 14,19 (€ 473,00 / L)
Totaalprijs: € 31,78
Beschrijving

De Vanilla Muse Eau de Parfum van bruno banani is een fruitig-zoete ambergeurcompositie voor vrouwen. De Eau de Parfum heeft een hoge concentratie geuroliën en benadrukt je individuele uitstraling.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Fruitig-zoete geur: Combineert citroenolie, een akkoord van witte heliotroop, ylang-ylangolie, witte bloemen, perzikakkoord, vanille-crème-brûlée-akkoord, witte muskus en benzoë.
  • Hoge concentratie: Bevat een hoge concentratie geuroliën voor een langdurige geurbeleving.
  • Gelijkmatige verdeling: De pompverstuiver zorgt voor een fijne en gelijkmatige toepassing.

Art. nr.: MUE-99350229954
Inhoud: 30 ml
EAN: 3616306395220
Producentnummer: 99350229954
Merken: bruno banani
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor bruno banani Vanilla Muse Eau de Parfum