bruno banani Magnetic Woman Eau de Toilette, 50 ml

Elegante damesgeur met bloemige en houtachtige noten

Nieuw!

€ 23,49

(€ 469,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dames
  • Bloemige & houtachtige noten
  • Langdurige geurbeleving

Vaak samen gekocht met bruno banani Woman Eau de Parfum, 30 ml

bruno banani Magnetic Woman Eau de Toilette, 50 ml € 23,49 (€ 469,80 / L)
bruno banani Woman Eau de Parfum, 30 ml € 18,19 (€ 606,33 / L)
Totaalprijs: € 41,68
Beschrijving

De Magnetic Woman Eau de Toilette van bruno banani is een geur voor vrouwen met bloemige en houtachtige noten. De compositie combineert een hartnoot van jasmijn met een basisnoot van cederhout voor een langdurige geurbeleving.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Damesgeur: Geurcompositie die speciaal voor vrouwen is ontwikkeld.
  • Bloemig en houtachtig: Combineert een hartnoot met jasmijn en een basisnoot van cederhout.
  • Fijne verdeling: De praktische pompverstuiver maakt gericht aanbrengen mogelijk.
  • Langdurig: Biedt een langdurige geurbeleving.

Art. nr.: MUE-99350211321
Inhoud: 50 ml
EAN: 3616305806895
Producentnummer: 99350211321
Merken: bruno banani
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor bruno banani Magnetic Woman Eau de Toilette

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder