bruno banani Energy Douchegel, 250 ml

Grondige 3-in-1-reiniging en aangename geur

Nieuw!

€ 3,09

(€ 12,36 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Voor lichaam, gezicht & haar
  • Vegan formule zonder sulfaten

Vaak samen gekocht met bruno banani Man Deospray, 150 ml

bruno banani Energy Douchegel, 250 ml € 3,09 (€ 12,36 / L)
bruno banani Man Deospray, 150 ml € 4,79 (€ 31,93 / L)
Totaalprijs: € 7,88
Beschrijving

De Energy douchegel van bruno banani is een praktische 3-in-1-reiniger voor lichaam, gezicht en haar, geschikt voor elk huidtype. De gel reinigt grondig en laat een aangename geur achter op de huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdige 3-in-1-verzorging: Reinigt lichaam, gezicht en haar in slechts één stap.
  • Vegan formule: Volledig vrij van sulfaten.
  • Aangename geur: Biedt geurnoten van bevroren bladeren, lavandin, iris, wierookessence, groen ananasakkoord, bergamot, kardemom, tonkaboon, cederhout en droge amber.
  • Verpakking: De verpakking bestaat voor 97% uit gerecyclede materialen.

Art. nr.: MUE-99350220874
Inhoud: 250 ml
EAN: 3616305886699
Producentnummer: 99350220874
Merken: bruno banani
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: Coty Beauty Germany GmbH, Berliner Allee 65, 64295, Darmstadt, Duitsland, www.coty.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor bruno banani Energy Douchegel

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder