Blink Lavendel Luchtverfrisserparels, 340 g

Een constante frisse geur voor je woonruimtes

€ 1,61 € 1,79 -10%

(€ 4,74 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 340 g

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 09. oktober als je bestelt voor maandag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor woonruimtes
  • Constante lavendelgeur
  • Regelbare geurintensiteit

Vaak samen gekocht met Durance Navulling Geurstokjes 'Fleur de Coton', 250 ml

Blink Lavendel Luchtverfrisserparels, 340 g € 1,61 (€ 4,74 / kg)
Durance Navulling Geurstokjes 'Fleur de Coton', 250 ml € 19,34 (€ 77,36 / L)
Totaalprijs: € 20,95
Beschrijving

De luchtverfrisserparels Lavendel van Blink zijn een luchtverfrisser in parelvorm voor woonruimtes. Ze verspreiden voortdurend een aangename lavendelgeur en zorgen voor een frisse sfeer in je ruimtes.

Producthighlights in één oogopslag:

  • Constante verspreiding: De parels verspreiden gelijkmatig geur.
  • Regelbare intensiteit: Je kunt de geurintensiteit aanpassen door het etiket van het deksel te verwijderen.
  • Onopvallend design: De houder heeft een onopvallend design en past goed in woonruimtes.

Toepassing: Verwijder het etiket van het deksel om de gewenste geurintensiteit in te stellen.


Art. nr.: MUE-2023610
Inhoud: 340 g
EAN: 2200241761250
Producentnummer: 2023610
Merken: Blink
Wettelijke garantie & fabrikantgegevens

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Blink Lavendel Luchtverfrisserparels

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder