syoss Haarmasker Intense Keratin, 400 ml

Intensieve verzorging van de haarstructuur en een soepel haargevoel

Nieuw!

€ 5,99

(€ 14,98 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 400 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor zwak & breekbaar haar
  • Formule met keratine & sheaboter
  • Korte inwerktijd van 2-3 min.

Vaak samen gekocht met Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml

syoss Haarmasker Intense Keratin, 400 ml € 5,99 (€ 14,98 / L)
Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml € 15,99 (€ 63,96 / L)
Totaalprijs: € 21,98
Beschrijving

Het Haarmasker Intense Keratin van syoss is speciaal ontwikkeld voor zwak en breekbaar haar. De formule ondersteunt de verzorging van de haarstructuur en zorgt voor een soepel haargevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor zwak haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van zwak en breekbaar haar.
  • Formule met keratine: Ondersteunt gericht de verzorging van de haarstructuur.
  • Met sheaboter: Bevat verzorgende sheaboter voor een soepel haargevoel.
  • Romige textuur: Laat zich zacht over nat haar verdelen.

Toepassing: 1- tot 2-maal per week zacht over nat haar verdelen, 2-3 minuten laten inwerken en na het wassen grondig uitspoelen.


Art. nr.: MUE-SYT4K
Inhoud: 400 ml
EAN: 4015100860863
Producentnummer: SYT4K
Merken: syoss
Toepassing: Werk het masker voorzichtig in vochtig haar. Na een paar minuten intrekken kun je het masker grondig uitwassen.
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Haarmasker Intense Keratin