BIC Soleil Click Scheermesjes voor Dames, 4 stuks

Zachter en grondiger scheren van je lichaam

Nieuw!

€ 7,09

(€ 1,77 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Navulmesjes voor damesscheermesjes
  • Glijstrip met vitamine E en aloë vera
  • Beweegbare kop glijdt over elke contour

Vaak samen gekocht met BIC PURE LADY Wegwerpscheermesjes voor Dames met Aloë, 4 stuks

BIC Soleil Click Scheermesjes voor Dames, 4 stuks € 7,09 (€ 1,77 / st.)
BIC PURE LADY Wegwerpscheermesjes voor Dames met Aloë, 4 stuks € 3,29 (€ 0,82 / st.)
Totaalprijs: € 10,38
Beschrijving

De Soleil Click Scheermesjes voor Dames van BIC zijn navulmesjes voor damesscheermessen die zorgen voor zachter en grondiger scheren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Geïntegreerde glijstrip: Vochtglijstrip met vitamine E en aloë vera.
  • Flexibele scheerkop: Glijdt nauwkeurig over elke lichaamscontour.
  • Verpakking: De verpakking bestaat voor 80% uit hergebruikt materiaal.

Art. nr.: MUE-503711
Inhoud: 4 stuks
EAN: 3086123680180
Producentnummer: 503711
Merken: BIC
Huidtype: Elk huidtype
Aanbeveling voor het schoonmaken van de scheermesjes:
Juridische informatie
Fabrikant: BIC Deutschland GmbH&Co. oHG, Ginnheimer Straße 4, 65760, Eschborn, Duitsland, Customerservice.eu@Bicworld.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BIC Soleil Click Scheermesjes voor Dames