BIC Flex3 Sensitive Wegwerpscheermesjes, 4 stuks

Grondig en aangenaam scheren van het gezicht

Nieuw!

€ 5,29

(€ 1,32 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren en het gezicht
  • Drie beweegbare mesjes
  • Glijstrip met aloë vera en amandelolie

Vaak samen gekocht met Wilkinson Sword Protector 3 Scheermesjes Aloe, 8 stuks

BIC Flex3 Sensitive Wegwerpscheermesjes, 4 stuks € 5,29 (€ 1,32 / st.)
Wilkinson Sword Protector 3 Scheermesjes Aloe, 8 stuks € 12,59 (€ 1,57 / st.)
Totaalprijs: € 17,88
Beschrijving

Het Flex3 Sensitive Wegwerpscheermesjes van BIC is een wegwerpscheermes voor heren, ontwikkeld voor een grondige en aangename scheerbeurt van het gezicht.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Drie beweegbare mesjes: De verend gemonteerde mesjes passen zich aan de contouren van het gezicht aan.
  • Beweegbare scheerkop: Biedt meer controle tijdens het scheren.
  • Glijstrip met aloë vera en amandelolie: Zorgt ervoor dat het scheermes zacht over de huid glijdt.
  • Ergonomische handgreep: Zorgt voor een goede controle over het scheermes.

Art. nr.: MUE-980133
Inhoud: 4 stuks
EAN: 3086123568693
Producentnummer: 980133
Merken: BIC
Aanbeveling voor het schoonmaken van de scheermesjes:
Juridische informatie
Fabrikant: BIC Deutschland GmbH&Co. oHG, Ginnheimer Straße 4, 65760, Eschborn, Duitsland, Customerservice.eu@Bicworld.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BIC Flex3 Sensitive Wegwerpscheermesjes