BIC 3 Sensitive Wegwerpscheermesjes Reisformaat, 2 stuks

Grondig scheren en eenvoudig in gebruik

Nieuw!

€ 1,99

(€ 1,00 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 2 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor heren en elk huidtype
  • Met glijstrip, aloë vera en vitamine E
  • Drie mesjes voor nauwkeurig scheren

Vaak samen gekocht met Wilkinson Sword Protector 3 Scheermesjes Aloe, 8 stuks

BIC 3 Sensitive Wegwerpscheermesjes Reisformaat, 2 stuks € 1,99 (€ 1,00 / st.)
Wilkinson Sword Protector 3 Scheermesjes Aloe, 8 stuks € 12,59 (€ 1,57 / st.)
Totaalprijs: € 14,58
Beschrijving

Het 3 Sensitive Wegwerpscheermesjes Reisformaat van BIC is een wegwerpscheermes voor mannen, geschikt voor elk huidtype en voor een grondige en aangename scheerbeurt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Drie mesjes: Zorgen voor nauwkeurig scheren.
  • Glijstrip: Verrijkt met aloë vera en vitamine E.
  • Vaste scheerkop: Biedt goede controle tijdens het gebruik.
  • Geribbelde handgreep: Zorgt ook bij vocht voor een stevige grip.
  • Eenvoudig in gebruik: Gemakkelijk en ongecompliceerd in gebruik.

Art. nr.: MUE-888134
Inhoud: 2 stuks
EAN: 3086123221673
Producentnummer: 888134
Merken: BIC
Huidtype: Elk huidtype
Aanbeveling voor het schoonmaken van de scheermesjes:
Juridische informatie
Fabrikant: BIC Deutschland GmbH&Co. oHG, Ginnheimer Straße 4, 65760, Eschborn, Duitsland, Customerservice.eu@Bicworld.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BIC 3 Sensitive Wegwerpscheermesjes Reisformaat