BIC 3 Comfort Scheermesje, 4 stuks

Grondig scheren en eenvoudig in gebruik voor elke dag

Nieuw!

€ 4,49

(€ 1,12 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor het scheren
  • Met 3 mesjes
  • Praktisch wegwerpscheermesje

Vaak samen gekocht met Wilkinson Sword Protector 3 Scheermesjes Aloe, 8 stuks

BIC 3 Comfort Scheermesje, 4 stuks € 4,49 (€ 1,12 / st.)
Wilkinson Sword Protector 3 Scheermesjes Aloe, 8 stuks € 12,59 (€ 1,57 / st.)
Totaalprijs: € 17,08
Beschrijving

Het 3 Comfort Scheermesje van BIC is een scheermes voor een grondige scheerbeurt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Systeem met drie mesjes: Uitgerust met 3 mesjes voor het scheren.
  • Categorie scheermes: Bedoeld voor gebruik tijdens het scheren.

Art. nr.: MUE-889692
Inhoud: 4 stuks
EAN: 3086123242524
Producentnummer: 889692
Merken: BIC
Aanbeveling voor het schoonmaken van de scheermesjes:
Juridische informatie
Fabrikant: BIC Deutschland GmbH&Co. oHG, Ginnheimer Straße 4, 65760, Eschborn, Duitsland, Customerservice.eu@Bicworld.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BIC 3 Comfort Scheermesje

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder