BARFUSS Drukbeschermingsringen voor de Bal van de Voet, 4 stuks

Betrouwbare bescherming en demping voor gevoelige plekken aan de voet

Nieuw!

€ 2,79

(€ 0,70 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4 stuks

Nog 5 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Bij drukplekken & hallux valgus
  • Gemaakt van Latex Foam
  • Gerichte demping & ontlasting

Vaak samen gekocht met BARFUSS Intensieve Voetcrème, 75 ml

BARFUSS Drukbeschermingsringen voor de Bal van de Voet, 4 stuks € 2,79 (€ 0,70 / st.)
BARFUSS Intensieve Voetcrème, 75 ml € 2,29 (€ 30,53 / L)
Totaalprijs: € 5,08
Beschrijving

De drukbeschermingsringen voor de bal van de voet van BARFUSS bieden gerichte ontlasting voor drukgevoelige plekken aan de voet. Ze zijn speciaal ontworpen voor zones zoals hallux valgus en eelt en helpen klachten door drukplekken op de bal van de voet te verminderen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Gerichte ontlasting: Biedt bescherming en demping voor drukgevoelige plekken aan de voet, zoals hallux valgus en eelt.
  • Vorm afgestemd op jouw behoeften: Sluit dankzij de vormgeving optimaal aan op de voet.
  • Functioneel materiaal: Gemaakt van Latex Foam.
  • Effectieve verlichting: Helpt klachten door drukplekken op de bal van de voet te verminderen.

Veiligheidsinstructie: Uitsluitend gebruiken op een gezonde, onbeschadigde huid.


Art. nr.: MUE-8074
Inhoud: 4 stuks
EAN: 8712175937747
Producentnummer: 8074
Merken: BARFUSS
Medizinprodukt: Dit artikel is een medisch hulpmiddel. Lees vóór gebruik de gebruiksaanwijzing en de informatie op de verpakking zorgvuldig door. Raadpleeg zo nodig een deskundige, zoals een arts of apotheker.
Juridische informatie
Fabrikant: Bevaplast BV, Delta 170, 6825, MV Arnhem, Nederland, www.bevaplast.nl

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor BARFUSS Drukbeschermingsringen voor de Bal van de Voet