Wild Stripes Anti-Puistjes Patches Diamond Recover, 8 stuks

Gerichte huidverzorging voor dag en nacht

Nieuw!

€ 4,09

(€ 0,51 / st., Incl. 9% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 8 stuks

Nog 8 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op donderdag, 08. oktober als je bestelt voor zondag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Bij onzuiverheden & puistjes
  • Met calendula-extract
  • Geschikt voor dag & nacht

Vaak samen gekocht met Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml

Wild Stripes Anti-Puistjes Patches Diamond Recover, 8 stuks € 4,09 (€ 0,51 / st.)
Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml € 15,99 (€ 63,96 / L)
Totaalprijs: € 20,08
Beschrijving

De Anti-Puistjes Patches Diamond Recover van Wild Stripes zijn poriënreinigingspleisters voor de gerichte verzorging van puistjes. Je kunt ze zowel overdag als 's nachts gebruiken.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Gerichte toepassing: Ontwikkeld voor de gerichte verzorging van puistjes.
  • Met calendula: Bevat waardevol calendula-extract.
  • Flexibel gebruik: Geschikt voor gebruik overdag en 's nachts.

Inhoud:

  • 6x patches diamant groot
  • 6x patches diamant klein
  • 6x patches hart groot
  • 6x patches hart klein

Toepassing:

Op de gereinigde, droge huid plakken. De huid moet vóór gebruik schoon en vrij van cosmetische olie en make-up zijn.


Waarschuwingen:

  • Alleen voor uitwendig gebruik.
  • Voor eenmalig gebruik.
  • Niet gebruiken op gevoelige delen van de huid, in de buurt van de ogen of bij een bestaande allergie voor kleefstoffen.
  • Niet gebruiken op een beschadigde of geïrriteerde huid.
  • Buiten het bereik van kinderen bewaren.

Art. nr.: MUE-WS-PP-DI-101
Inhoud: 8 stuks
EAN: 4063528101273
Producentnummer: WS-PP-DI-101
Merken: Wild Stripes
Huidtype: Onzuivere huid
Ingrediënten (INCI)

Hydrogenated Poly (C6-20 Olefin), Cellulose Gum, Styrene/Isoprene Copolymer, Paraffinum Liquidum, Pentaerythrityl Tetra-Di-T-Butylhydroxyhydrocinnamate, Aqua, Calendula Officinalis (Ringelblume) Extract, Caprylic/Capric Triglyceride, Tocopherol (Vitamin E)

Juridische informatie
Fabrikant: New Flag GmbH, Leopoldstraße 154, 80804, München, Duitsland, info@new-flag.com

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Wild Stripes Anti-Puistjes Patches Diamond Recover

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder