VANDINI Nutri Pioenroosbloesem & Arganolie Geschenkverpakking 2-delig, 400 ml

Milde lichaamsverzorging en intensieve hydratatie

Nieuw!

€ 8,99

(€ 22,48 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 400 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de droge huid
  • Met arganolie & pioenroosgeur
  • Vegan & vrij van siliconen

Vaak samen gekocht met Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml

VANDINI Nutri Pioenroosbloesem & Arganolie Geschenkverpakking 2-delig, 400 ml € 8,99 (€ 22,48 / L)
Jean&Len Mango & Avocado Douchegel, 250 ml € 3,19 (€ 12,76 / L)
Totaalprijs: € 12,18
Beschrijving

De Nutri Pioenroosbloesem & Arganolie Geschenkverpakking 2-delig van VANDINI is een op elkaar afgestemde lichaamsverzorgingsset voor de droge huid. De set combineert een mild reinigende verzorgende douchegel en een rijke bodylotion met een subtiele pioenroosbloesemgeur.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor de droge huid: De verzorging is speciaal afgestemd op de behoeften van de droge huid.
  • Ondersteunt de huidbarrière: De verzorgende douchegel reinigt mild en ondersteunt de barrièrefunctie van de huid.
  • Snel intrekkende bodylotion: De rijke textuur trekt snel in en bevat arganolie en sheaboter.
  • Vegan formule: Gemaakt zonder siliconen, parabenen en minerale oliën.

Art. nr.: MUE-44342300
Inhoud: 400 ml
EAN: 4003583221691
Producentnummer: 44342300
Merken: VANDINI
Huidtype: Droge huid
Ingrediënten (INCI)

Verzorgende Douchegel

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Glycerin, Sodium Chloride, Betaine, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate, Rosa Damascena Flower Water, Paeonia Officinalis Flower Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Oil, Parfum, Glyceryl Oleate, Urea, Coco Glucoside, Laureth-4, Peg-40 Hydrogenated Castor Oil, Peg-4 Rapeseedamide, Glycol Distearate, Starch Hydroxypropyltrimonium Chloride, Glyceryl Stearate, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Benzoic Acid, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Coumarin, Citric Acid, Sodium Lactate, Lactic Acid, Sodium Hydroxyde, CI 16185

Bodylotion

Aqua, Glycerin, Cetearylalcohol, Glyceryl Stearate, Canola Oil, Propylene Glycol, Allantoin, Rosa Damascena Flower Water, Paeonia Officinalis Flower Extract, Argania Spinosa (Argan) Kernel Oil, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Parfum, Citrus Aurantium Peel Oil, Sodium Cetearyl Sulfate, Phenoxyethanol, Benzyl Alcohol, Sodium Benzoate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Coumarin, Limonene, Vanillin, Citric Acid, Sodium Hydroxyde

Juridische informatie
Fabrikant: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Duitsland, www.mann-schroeder.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor VANDINI Nutri Pioenroosbloesem & Arganolie Geschenkverpakking 2-delig

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder