VANDINI Men Douchegel Geschenkverpakking, 400 ml

Grondige reiniging van het hele lichaam met twee op elkaar afgestemde douchegels

Nieuw!

€ 8,99

(€ 22,48 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 400 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor lichaam, gezicht & haar
  • Aquatische & kruidige geur
  • Vegan formules & zonder siliconen

Vaak samen gekocht met Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml

VANDINI Men Douchegel Geschenkverpakking, 400 ml € 8,99 (€ 22,48 / L)
Tabac Original Bath & Showergel, 400 ml € 11,09 (€ 27,73 / L)
Totaalprijs: € 20,08
Beschrijving

De Men Douchegel Geschenkverpakking van VANDINI is een cadeauset met twee 3-in-1-douchegels voor de grondige reiniging van lichaam, gezicht en haar.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Veelzijdige verzorging: Reinigt lichaam, gezicht en haar grondig.
  • Twee geurvarianten: Bevat de Ocean Spirit douchegel met aquatische geur en de Lava Energy douchegel met een sensueel-kruidige geur.
  • Verzorgende formules: Verrijkt met gletsjerwater, cafeïne, vulkaanwater en sandelhout.
  • Vegan formule: De formules zijn vegan en vrij van siliconen, parabenen, minerale oliën en alcohol.

Art. nr.: MUE-44342410
Inhoud: 400 ml
EAN: 4003583221745
Producentnummer: 44342410
Merken: VANDINI
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Douchegel Ocean Spirit

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Caffeine, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate, Parfum, Citrus Aurantium Peel Oil, Glyceryl Oleate, Peg-4 Rapeseedamide, Coco Glucoside, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Linalool, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Linalyl Acetate, Limonene, Citric Acid, Sodium Hydroxyde, CI 42090, CI 16035

Douchegel Lava Energy

Aqua, Sodium Laureth Sulfate, Cocamidopropyl Betaine, Sodium Chloride, Glycerin, Panthenol, Tocopherol (Vitamin E), Ascorbyl Palmitate, Santalum Album (Sandalwood) Wood Extract, Parfum, Glyceryl Oleate, Peg-4 Rapeseedamide, Coco Glucoside, Hydrogenated Palm Glycerides Citrate, Lecithin, Sodium Benzoate, Potassium Sorbate, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Linalool, Citric Acid, Sodium Hydroxyde, CI 47005, CI 16035

Juridische informatie
Fabrikant: Mann & Schröder GmbH, Bahnhofstraße 14, 74936, Siegelsbach , Duitsland, www.mann-schroeder.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor VANDINI Men Douchegel Geschenkverpakking

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder