Terra Naturi ULTRA SENSITIVE Crèmedouche, 200 ml

Milde lichaamsreiniging voor een aangenaam huidgevoel

Nieuw!

€ 2,69

(€ 13,45 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 200 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de gevoelige huid
  • Romige textuur & milde reiniging
  • Zonder parfum & kleurstoffen

Vaak samen gekocht met Terra Naturi VOLUMEN Shampoo, 200 ml

Terra Naturi ULTRA SENSITIVE Crèmedouche, 200 ml € 2,69 (€ 13,45 / L)
Terra Naturi VOLUMEN Shampoo, 200 ml € 2,29 (€ 11,45 / L)
Totaalprijs: € 4,98
Beschrijving

De ULTRA SENSITIVE Crèmedouche van Terra Naturi reinigt de gevoelige huid en de huid die gevoelig is voor neurodermitis op milde wijze tijdens de dagelijkse lichaamsverzorging.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde huidreiniging: Reinigt de huid op milde wijze en laat een aangenaam gevoel achter.
  • Eenvoudige formule: Zonder parfum, kleurstoffen, etherische oliën en kruidenextracten.
  • Verzorgende ingrediënten: Bevat zonnebloemolie en sheaboter.
  • Romige textuur: Gemakkelijk te verdelen, moeiteloos af te spoelen en laat geen storend laagje achter.
  • Voor de gevoelige huid: Geschikt voor de huid die gevoelig is voor neurodermitis en voor elk huidtype.

Art. nr.: MUE-600-90-0024
Inhoud: 200 ml
EAN: 2200293436380
Producentnummer: 600-90-0024
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Gevoelige huid
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Duitsland, www.dreibio.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi ULTRA SENSITIVE Crèmedouche

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder