Terra Naturi SUPERFRUIT Vitamin Boost Ampullen, 6 ml

Voor een stralende en egalere teint

Nieuw!

€ 2,59

(€ 431,67 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 6 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Geschikt voor elk huidtype
  • Met vitamine C & druivenpitextract
  • Ondersteunt de huidbarrière

Vaak samen gekocht met Terra Naturi FRESH & CLEAN Reinigingsgel, 150 ml

Terra Naturi SUPERFRUIT Vitamin Boost Ampullen, 6 ml € 2,59 (€ 431,67 / L)
Terra Naturi FRESH & CLEAN Reinigingsgel, 150 ml € 2,99 (€ 19,93 / L)
Totaalprijs: € 5,58
Beschrijving

De SUPERFRUIT Vitamin Boost Ampullen van Terra Naturi zijn gezichtsampullen die je huid gladder maken en voor een frisse, egalere en stralende teint zorgen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Ondersteunt de collageensynthese: Formule met vitamine C helpt onregelmatige pigmentatie te verminderen.
  • Ondersteunt de huidbarrière: Bevat waardevol druivenpitextract ter ondersteuning van de natuurlijke beschermingsfunctie van de huid.
  • Ondersteunt de celvernieuwing: Grapefruitextract kan bij regelmatig gebruik de hersteltijd van de huid helpen verkorten.

Art. nr.: MUE-490668
Inhoud: 6 ml
EAN: 4046104004540
Producentnummer: 490668
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Alcohol[1], Glycerin, Betaine, Ascorbyl Glucoside, Polyglyceryl -10 Laurate, Citrus Paradisi Fruit Extract, Vitis Vinifera Seed Extract[1], Levulinic Acid, Xanthan Gum, Sodium Levulinate, Parfum[2], Potassium Hydroxide, Sodium Citrate, Citric Acid, Linalool[2], Citral[2], Geraniol[2], Lemongrass Oil[2], Linalyl Acetate[2]

  1. ingrediënten uit gecontroleerde biologische teelt
  2. uit natuurlijke etherische oliën
Opmerking over de Ampullenkuur
Gebruik van de ampul
Juridische informatie
Fabrikant: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Duitsland, www.femia.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi SUPERFRUIT Vitamin Boost Ampullen

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder