Terra Naturi Nail Hardener Nagelverzorging, 10 ml

Versterkende verzorging en herstel voor je nagels

Nieuw!

€ 3,29

(€ 329,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 10 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de verzorging van natuurlijke nagels
  • Versterkt & herstelt de nagel
  • Voor een verzorgdere uitstraling

Vaak samen gekocht met Terra Naturi Colour & Shine Nail Polish, mauve it up! - 03 (10 ml)

Terra Naturi Nail Hardener Nagelverzorging, 10 ml € 3,29 (€ 329,00 / L)
Terra Naturi Colour & Shine Nail Polish, mauve it up! - 03 (10 ml) € 3,49 (€ 349,00 / L)
Totaalprijs: € 6,78
Beschrijving

De Nail Hardener Nagelverzorging van Terra Naturi is een nagelverharder die je natuurlijke nagels versterkt en helpt herstellen. Hij zorgt voor een verzorgdere uitstraling van je nagels.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Versterking: Versterkt de natuurlijke nagel.
  • Herstel: Ondersteunt het herstel van de natuurlijke nagel tijdens het gebruik.
  • Verzorgde look: Zorgt voor een verzorgdere uitstraling van de nagels.

Art. nr.: MUE-1201-002-000-04
Inhoud: 10 ml
EAN: 2200312214364
Producentnummer: 1201-002-000-04
Merken: Terra Naturi
Juridische informatie
Fabrikant: emea Handelsgesellschaft mbH, Wallnerstrasse 3/22, 1010, Wien, Oostenrijk, www.emea-cosmetics.com

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi Nail Hardener Nagelverzorging