Terra Naturi Lovely Lemon Verzorgende Douchegel met Biologisch Citroenmelisse-extract & Biologisch Citroenextract, 50 ml

Milde lichaamsreiniging voor een verzorgd huidgevoel

Nieuw!

€ 0,99

(€ 19,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Fruitige citroengeur
  • Milde plantaardige wasstoffen

Vaak samen gekocht met Terra Naturi VOLUMEN Shampoo, 200 ml

Terra Naturi Lovely Lemon Verzorgende Douchegel met Biologisch Citroenmelisse-extract & Biologisch Citroenextract, 50 ml € 0,99 (€ 19,80 / L)
Terra Naturi VOLUMEN Shampoo, 200 ml € 2,29 (€ 11,45 / L)
Totaalprijs: € 3,28
Beschrijving

De Lovely Lemon Verzorgende Douchegel met Biologisch Citroenmelisse-extract & Biologisch Citroenextract van Terra Naturi is een douchegel voor elk huidtype die je huid mild en grondig reinigt. De formule laat de huid aangenaam, schoon en verzorgd aanvoelen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Milde wasstoffen op plantaardige basis reinigen grondig.
  • Fruitige verzorging: Formule met biologisch citroenmelisse-extract en biologisch citroenextract zorgt voor een fruitige citroengeur.
  • Vegan formule: Speciaal samengestelde plantaardige formule voor de dagelijkse lichaamsverzorging.

Art. nr.: MUE-600-90-0016
Inhoud: 50 ml
EAN: 2200306115042
Producentnummer: 600-90-0016
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Wrijf de gel in de handpalmen en laat het schuimen. Daarna voorzichtig op een vochtige huid verdelen en grondig afspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: dreibio GmbH, Waldenserstraße 2-4, 10551, Berlin, Duitsland, www.dreibio.de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi Lovely Lemon Verzorgende Douchegel met Biologisch Citroenmelisse-extract & Biologisch Citroenextract