Terra Naturi Handcrème Bloem, 75 ml

Verzorgt je handen en maakt ze soepel voor een aangenaam huidgevoel

Nieuw!

€ 2,29

(€ 30,53 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 75 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met biologische oliën & biologische sheaboter
  • Trekt snel in zonder vettig laagje

Vaak samen gekocht met Terra Naturi SMOOTH Crème-Olie Lotion, 200 ml

Terra Naturi Handcrème Bloem, 75 ml € 2,29 (€ 30,53 / L)
Terra Naturi SMOOTH Crème-Olie Lotion, 200 ml € 3,49 (€ 17,45 / L)
Totaalprijs: € 5,78
Beschrijving

De Handcrème Bloem van Terra Naturi is een handverzorging voor elk huidtype, ontwikkeld voor de dagelijkse verzorging van je handen. De formule trekt snel in en geeft je handen een verzorgde uitstraling en een aangenaam huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Zorgvuldig samengestelde formule: Bevat biologische hennepzaadolie, biologische sheaboter en biologische wilde-rozenolie.
  • Trekt snel in: Trekt snel in en laat geen vettig laagje achter.
  • Eenvoudig in gebruik: Gemakkelijk over de huid te verdelen.
  • Vegan formule: Met een vegan samenstelling.

Art. nr.: MUE-17628
Inhoud: 75 ml
EAN: 2200302517628
Producentnummer: 17628
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Masseer zachtjes in droge, schone handen. Herhaal indien nodig meerdere keren per dag.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glyceryl Stearate Se, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil[2], Cetearylalcohol, Pyrus Malus (Apple) Juice[2], Glycerin[3], Isoamyl Laurate, Cannabis Sativa (Hemp) Seed Oil[2], Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[2], Glyceryl Caprylate, Xanthan Gum, Sodium Benzoate, Rosa Canina Fruit Oil[2], Parfum[1], Potassium Sorbate, Olea Europaea (Olive) Fruit Oil[2], Tocopherol (Vitamin E), Citric Acid, Citronellol[1], Geraniol[1], Eugenol[1]

  1. natuurlijke parfumcompositie
  2. uit gecontroleerde biologische teelt
  3. gemaakt van biologische grondstoffen

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi Handcrème Bloem

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder