Terra Naturi Espresso Yourself Hydrating Nail Serum, 15 ml

Intensieve nagelverzorging en hydratatie voor onderweg

Nieuw!

€ 3,99

(€ 266,00 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 15 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Verzorging voor nagels & nagelriemen
  • Met biologische cafeïne
  • Hydraterend & trekt snel in

Vaak samen gekocht met Terra Naturi INTENSIVE CARE Handcrème, 75 ml

Terra Naturi Espresso Yourself Hydrating Nail Serum, 15 ml € 3,99 (€ 266,00 / L)
Terra Naturi INTENSIVE CARE Handcrème, 75 ml € 1,59 (€ 21,20 / L)
Totaalprijs: € 5,58
Beschrijving

Het Espresso Yourself Hydrating Nail Serum van Terra Naturi is een opbouwend nagelserum dat je nagels en nagelriemen intensief verzorgt en hydrateert.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Intensieve verzorging: Verzorgt nagels en nagelriemen intensief.
  • Hydraterend: Hydrateert je nagels.
  • Met biologische cafeïne: Formule verrijkt met biologische cafeïne.
  • Trekt snel in: Trekt bijzonder snel in zonder te plakken.
  • Ideaal voor onderweg: Praktisch voor tussendoor.

Art. nr.: MUE-6373100
Inhoud: 15 ml
EAN: 2200311198184
Producentnummer: 6373100
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Alcohol[1], Aloe Barbadensis Leaf Juice[1], Glycerin, Xanthan Gum, Zea Mays Starch, Levulinic Acid, Sodium Levulinate, Sodium Lactate, Caffeine[1], Sodium Hyaluronate, Citric Acid, Sodium Hydroxyde, Vanilla Planifolia (Vanille) Fruit Extract[1], Pca Ethyl Cocoyl Arginate, Parfum[2], Vanillin[2]

  1. ingrediënten uit gecontroleerde biologische teelt
  2. uit natuurlijke etherische oliën
Juridische informatie
Fabrikant: LOGOCOS Naturkosmetik GmbH & Co. KG, Zur Kräuterwiese 2, 31020, Salzhemmendorf, Duitsland, www.logocos.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi Espresso Yourself Hydrating Nail Serum

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder