Terra Naturi Care & Glow Lippenbalsem, 4,80 g

Soepel gevoel en moeiteloos aanbrengen voor verzorgde lippen

Nieuw!

€ 1,39

(€ 289,58 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 4,80 g

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op woensdag, 07. oktober als je bestelt voor donderdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droge lippen & elk huidtype
  • Met biologische sheaboter & biologische amandelolie
  • Vegan formule & subtiele glans

Vaak samen gekocht met Terra Naturi Lipstick Matte, 4 - Charming (4 g)

Terra Naturi Care & Glow Lippenbalsem, 4,80 g € 1,39 (€ 289,58 / kg)
Terra Naturi Lipstick Matte, 4 - Charming (4 g) € 3,79 (€ 947,50 / kg)
Totaalprijs: € 5,18
Beschrijving

De Care & Glow Lippenbalsem van Terra Naturi is een lipverzorging voor droge lippen en elk huidtype die je lippen een subtiele glans geeft en voor een soepel gevoel zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Verzorgende plantaardige oliën: Bevat biologische sheaboter en biologische amandelolie.
  • Subtiele glans: Geeft je lippen een verzorgde uitstraling met een subtiele glans.
  • Aangenaam draagcomfort: De romige textuur is moeiteloos aan te brengen en laat de huid soepel aanvoelen.
  • Vegan formule: Gemaakt met een vegan samenstelling.

Art. nr.: MUE-1110785600NEU
Inhoud: 4,80 g
EAN: 2200306627118
Producentnummer: 1110785600NEU
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Ricinus Communis Seed Oil, Simmondsia Chinensis (Jojoba) Seed Oil[1], Cocos Nucifera (Coconut) Oil[1], Euphorbia Cerifera (Candelilla) Cera, Cera Alba (Beeswax), Butyrospermum Parkii (Shea) Butter[1], Copernicia Cerifera (Carnauba) Cera, Aroma, Prunus Amygdalus Dulcis (Sweet Almond) Oil[1], Anthocyanins, Ascorbyl Palmitate, Benzyl Alcohol, Citric Acid, Geranyl Acetate, Glycerin Soja Oil, Linalool, Maltodextrin, Mica, Montmorillonite, Tocopherol (Vitamin E), Vanillin, CI 77891

  1. uit gecontroleerde biologische teelt
Juridische informatie
Fabrikant: Lipomaidsan Cosmetic Production GmbH, Trifthofstraße 57, 82362, Weilheim, Duitsland, www.lipomaidsan.com/de

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi Care & Glow Lippenbalsem