Terra Naturi 2-Fasen Oogmake-upremover, 100 ml

Zachte reiniging en optimale voorbereiding op je verzorgingsroutine

Nieuw!

€ 2,39

(€ 23,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Nog 6 stuks op voorraad

Bezorging uiterlijk op dinsdag, 06. oktober als je bestelt voor woensdag 23:59 uur.

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor gevoelige ogen & wimpers
  • Verwijdert waterproof make-up op milde wijze
  • Met biologische aloë vera & waardevolle oliën

Vaak samen gekocht met Terra Naturi Mascara Waterproof, 10 ml

Terra Naturi 2-Fasen Oogmake-upremover, 100 ml € 2,39 (€ 23,90 / L)
Terra Naturi Mascara Waterproof, 10 ml € 3,99 (€ 399,00 / L)
Totaalprijs: € 6,38
Beschrijving

De 2-Fasen Oogmake-upremover van Terra Naturi verwijdert op milde wijze vuildeeltjes, make-up en mascara van de gevoelige huid rond de ogen en van de wimpers. Hij bereidt de huid optimaal voor op de daaropvolgende verzorgingsroutine.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Milde reiniging: Verwijdert ook waterproof formules op milde wijze.
  • Verzorgende formule: Formule met biologische aloë vera, biologische abrikozenpitolie, biologische amandelolie en waardevolle oliën.
  • Goed verdraagbaar: Geschikt voor contactlensdragers.
  • Vegan formule: Zonder siliconen, parabenen en microplastics.

Toepassing: Voor gebruik schudden, zodat de twee fasen zich tot een emulsie mengen.


Art. nr.: MUE-490763
Inhoud: 100 ml
EAN: 4053776013503
Producentnummer: 490763
Merken: Terra Naturi
Huidtype: Elk huidtype
Juridische informatie
Fabrikant: Femia Cosmetic Vertriebsgesellschaft mbH, Gut Weide 1, 52078, Aachen, Duitsland, www.femia.de

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Terra Naturi 2-Fasen Oogmake-upremover

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder