syoss Uitgroeiretouche Haarkleur Bruin, 120 ml

Snelle en gelijkmatige camouflage van de haaruitgroei

Nieuw!

€ 10,09

(€ 84,08 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 120 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor bruin & grijzend haar
  • Microfijne cosmetische pigmenten
  • Zweet- & regenbestendig

Vaak samen gekocht met Schwarzkopf Professional Stain Remover, 250 ml

syoss Uitgroeiretouche Haarkleur Bruin, 120 ml € 10,09 (€ 84,08 / L)
Schwarzkopf Professional Stain Remover, 250 ml € 12,99 (€ 51,96 / L)
Totaalprijs: € 23,08
Beschrijving

De Uitgroeiretouche Haarkleur Bruin van syoss is een camouflagespray voor de haaruitgroei die lichtere en grijze uitgroei binnen enkele seconden bedekt. De formule zorgt voor een gelijkmatig kleurresultaat dat harmonieus aansluit bij de haarlengtes.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Microfijne kleurpigmenten: Bedekken de haaruitgroei direct en betrouwbaar.
  • Betrouwbare fixatie: Is zweet- en regenbestendig en blijft zitten tot de volgende haarwasbeurt.
  • Precieze applicator: De sprayapplicator maakt gericht aanbrengen mogelijk.
  • Sneldrogend: Droogt direct na het sprayen voor een gelijkmatig resultaat.
  • Zuinig in gebruik: Voldoende voor maximaal 40 toepassingen.

Toepassing: Vanaf 10 cm afstand op de droge en gestylde haaruitgroei sprayen.


Art. nr.: MUE-SZ310
Inhoud: 120 ml
EAN: 4015100863482
Producentnummer: SZ310
Merken: syoss
Ingrediënten (INCI)

Butan, Alcohol Denat, Isobutan, Aluminium Starch Octenylsuccinate, Oryza Sativa (Rice) Starch, Isopropyl Myristate, Silicia, Stearalkonium Hectorite, Aqua, Propylene Carbonate, Triethoxycaprylylsilane, Parfum, Cetrimoniumchlorid, CI 77499 (Iron Oxide), CI 77492 (Iron Oxide), CI 77491 (Iron Oxide)

Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Uitgroeiretouche Haarkleur Bruin

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder