syoss Shampoo Intense Repair, 440 ml

Milde verzorging en bescherming voor soepel, glanzend haar

Nieuw!

€ 4,99

(€ 11,34 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 440 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog & beschadigd haar
  • Met proteïne-verzorgingscomplex & keratine
  • Reinigt mild & versterkt de structuur

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

syoss Shampoo Intense Repair, 440 ml € 4,99 (€ 11,34 / L)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 19,08
Beschrijving

De Shampoo Intense Repair van syoss is speciaal ontwikkeld voor droog en beschadigd haar om het mild te reinigen en een verzorgde uitstraling te geven.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor droog en beschadigd haar: Verzorgt de haarvezels en zorgt voor een soepel haargevoel van de aanzet tot in de punten.
  • Proteïne-verzorgingscomplex: De formule met 3% proteïne-verzorgingscomplex, gehydrolyseerde keratine en sojaproteïne versterkt de haarstructuur.
  • Beschermend effect: Beschermt het haar tegen toekomstige belasting.
  • Verpakking met gerecycled materiaal: De fles bestaat voor 100% uit gerecycled kunststof (dop uitgezonderd).

Art. nr.: MUE-SYSR3
Inhoud: 440 ml
EAN: 4015100860382
Producentnummer: SYSR3
Merken: syoss
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Shampoo Intense Repair