syoss Shampoo Intense Keratin, 440 ml

Milde haarreiniging en verzorging voor een soepel gevoel

Nieuw!

€ 4,99

(€ 11,34 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 440 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor zwak & breekbaar haar
  • Met 5% keratine-opbouwcomplex
  • Soepel haargevoel & verzorging

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml

syoss Shampoo Intense Keratin, 440 ml € 4,99 (€ 11,34 / L)
Bali Care BALI CURLS Moisturising Conditioner, 250 ml € 14,09 (€ 56,36 / L)
Totaalprijs: € 19,08
Beschrijving

De Shampoo Intense Keratin van syoss is een milde haarreiniger die speciaal is ontwikkeld voor zwak en breekbaar haar. De shampoo zorgt na het wassen voor een verzorgd en soepel haargevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor zwak haar: Speciaal afgestemd op de behoeften van zwak en breekbaar haar.
  • Keratine-opbouwcomplex: Bevat 5% keratine-opbouwcomplex.
  • Aangenaam in gebruik: De romige textuur laat zich gemakkelijk over nat haar verdelen en grondig uitspoelen.
  • Praktisch in gebruik: Met pompdispenser voor eenvoudig doseren.
  • Gerecycled materiaal: De fles bestaat voor 100% uit gerecycled kunststof (dop uitgezonderd).

Art. nr.: MUE-SYSK3
Inhoud: 440 ml
EAN: 4015100860344
Producentnummer: SYSK3
Merken: syoss
Toepassing: Masseer shampoo in vochtig haar tot aan de punten en spoel daarna grondig uit.
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Shampoo Intense Keratin