syoss Intensieve Conditioner Intense Repair, 250 ml

Rijke verzorging en versterking voor soepel haar

Nieuw!

€ 4,99

(€ 19,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog & beschadigd haar
  • Met 9% proteïne-verzorgingscomplex
  • Ontwart zonder te verzwaren

Vaak samen gekocht met Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml

syoss Intensieve Conditioner Intense Repair, 250 ml € 4,99 (€ 19,96 / L)
Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml € 15,99 (€ 63,96 / L)
Totaalprijs: € 20,98
Beschrijving

De Intensieve Conditioner Intense Repair van syoss is een vloeibare conditioner voor droog en beschadigd haar die het haar ontwart en voor een verzorgde uitstraling zorgt.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor beschadigd haar: Speciaal ontwikkeld voor de behoeften van droog en beschadigd haar.
  • Proteïne-verzorgingscomplex: De formule met 9% proteïne-verzorgingscomplex versterkt de haarvezels.
  • Lichte verzorging: Ontwart het haar betrouwbaar zonder het te verzwaren.
  • Met keratine en sojaproteïne: Bevat gehydrolyseerde keratine en sojaproteïne voor een soepel gevoel.

Toepassing: Na het wassen met shampoo op nat haar aanbrengen, hoeft niet in te werken en vervolgens grondig uitspoelen.


Art. nr.: MUE-SYCR1
Inhoud: 250 ml
EAN: 4015100860986
Producentnummer: SYCR1
Merken: syoss
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Intensieve Conditioner Intense Repair

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder