syoss Intensieve Conditioner Intense Keratin, 250 ml

Intensieve haarverzorging en betere doorkambaarheid zonder inwerktijd

Nieuw!

€ 4,99

(€ 19,96 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor zwak & breekbaar haar
  • Met 12% keratine-opbouwcomplex
  • Verzorgt zonder te verzwaren

Vaak samen gekocht met Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml

syoss Intensieve Conditioner Intense Keratin, 250 ml € 4,99 (€ 19,96 / L)
Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml € 15,99 (€ 63,96 / L)
Totaalprijs: € 20,98
Beschrijving

De Intensieve Conditioner Intense Keratin van syoss is een vloeibare conditioner voor zwak en breekbaar haar die de haarstructuur aanvult en het haar verzorgt zonder het te verzwaren. De formule is rijker dan een conditioner en tegelijkertijd lichter dan een haarmasker.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor zwak en breekbaar haar: Zorgt voor tot 20 keer sterker haar in vergelijking met onbehandeld haar.
  • 12% keratine-opbouwcomplex: Vult de haarstructuur gericht aan.
  • Verzorging zonder te verzwaren: Zorgt voor een soepel haargevoel en ontwart het haar.
  • Eenvoudig in gebruik: Zorgt voor betere doorkambaarheid zonder extra inwerktijd.

Art. nr.: MUE-SYCK1
Inhoud: 250 ml
EAN: 4015100860467
Producentnummer: SYCK1
Merken: syoss
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Intensieve Conditioner Intense Keratin

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder