syoss Haarschuim Curl, 250 ml

Gedefinieerde vorm en langdurige stylingcontrole

Nieuw!

€ 6,19

(€ 24,76 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 250 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor golvend & krullend haar
  • Gedefinieerde vorm & veerkracht
  • Bescherming tegen föhnhitte & pluizig haar

Vaak samen gekocht met Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml

syoss Haarschuim Curl, 250 ml € 6,19 (€ 24,76 / L)
Bali Care BALI CURLS Hydrating Curl Cream, 150 ml € 13,09 (€ 87,27 / L)
Totaalprijs: € 19,28
Beschrijving

Het Haarschuim Curl van syoss is speciaal ontwikkeld voor golvend en krullend haar en geeft je krullen een gedefinieerde vorm met natuurlijke veerkracht. De formule combineert stylingcontrole met verzorgende eigenschappen zonder het haar te verzwaren.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor golvend en krullend haar: Ideaal afgestemd op de behoeften van krullen en golven en ook geschikt voor de Curly Girl-methode.
  • Gedefinieerde vorm en fixatie: Biedt langdurige stylingcontrole tot 24 uur en geeft veerkracht.
  • Verzorgend vitaminecomplex: De formule met panthenol en niacinamide ondersteunt de haarstructuur.
  • Bescherming tegen pluizig haar en hitte: Gaat de effecten van luchtvochtigheid tegen en biedt betrouwbare bescherming tegen föhnhitte.
  • Eenvoudig aan te brengen: De rijke textuur laat zich moeiteloos over nat haar verdelen.

Art. nr.: MUE-SYMC3
Inhoud: 250 ml
EAN: 4015100892826
Producentnummer: SYMC3
Merken: syoss
Toepassing: Bus voor gebruik goed schudden en bij het verwijderen verticaal naar beneden houden. Afhankelijk van het volume en de lengte van het haar een hoeveelheid ter grootte van een walnoot tot een mandarijn in handdoekdroog haar verdelen en inmasseren. Daarna st
Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Haarschuim Curl

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder