syoss Care Conditioner Repair, 440 ml

Versterkt de haarvezels op alle niveaus en maakt het haar soepel

Nieuw!

€ 5,59

(€ 12,70 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 440 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor droog & beschadigd haar
  • Met 5% proteïne-verzorgingscomplex
  • Herstelt & ontwart na het wassen

Vaak samen gekocht met Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml

syoss Care Conditioner Repair, 440 ml € 5,59 (€ 12,70 / L)
Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml € 15,99 (€ 63,96 / L)
Totaalprijs: € 21,58
Beschrijving

De Care Conditioner Repair van syoss is een vloeibare conditioner voor droog en beschadigd haar. De speciaal afgestemde formule herstelt de haarvezels op alle niveaus en maakt het haar merkbaar soepel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor belast haar: Speciaal ontwikkeld voor droog en beschadigd haar.
  • Proteïne-verzorgingscomplex: Bevat een formule met 5% proteïne-verzorgingscomplex.
  • Versterkt van binnenuit: Versterkt het haar direct van binnenuit en herstelt de haarvezels op alle niveaus.
  • Gemakkelijk doorkambaar: Maakt het haar soepel en ontwart het na het wassen.

Art. nr.: MUE-3112763
Inhoud: 440 ml
EAN: 9000101785036
Producentnummer: 3112763
Merken: syoss
Haartype: Beschadigd haar, Droog haar
Toepassing: Gelijkmatig in het vochtige haar verdelen, kort laten inwerken en vervolgens grondig uitspoelen.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Cetearylalcohol, Behentrimoniumchloride, Glycerin, Cetyl Esters, Hydrolyzed Keratin, Hydrolyzed Soy Protein, Isopropyl Myristate, Isopropanol, Parfum, Dimethicone, Citric Acid, Amodimethicone, Sodium Benzoate, Sodium Hydroxyde, Trideceth-10, Benzyl Salicylate, Hexyl Cinnamal, Citronellol, Tetramethyl Acetyloctahydronaphtalenes, Limonene, Phenoxyethanol

Juridische informatie
Fabrikant: Henkel AG & Co. KGaA, Henkelstraße 67, 40191, Düsseldorf, Duitsland, www.schwarzkopf.de/de/home.html

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor syoss Care Conditioner Repair