Stay Well Vitamin C+B3 Emulsion Cream, 50 ml

Gerichte verzorging voor dagelijks gebruik 's ochtends en 's avonds

Nieuw!

€ 20,49

(€ 409,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met vitamine C-bolletjes & niacinamide
  • Lichte textuur & trekt snel in

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml

Stay Well Vitamin C+B3 Emulsion Cream, 50 ml € 20,49 (€ 409,80 / L)
Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml € 13,09 (€ 436,33 / L)
Totaalprijs: € 33,58
Beschrijving

De Vitamin C+B3 Emulsion Cream van Stay Well is een gezichtsverzorging voor elk huidtype die geschikt is voor dagelijks gebruik 's ochtends en 's avonds.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Vitamine C-bolletjes: De formule geeft vitamine C gericht vrij wanneer je het product op de huid aanbrengt.
  • Ingrediënten: Bevat niacinamide (vitamine B3), vitamine C en duindoornextract.
  • Aangename textuur: De lichte textuur trekt volledig in zonder een laagje achter te laten.
  • Vegan formule: Vegan samenstelling die niet op dieren is getest.

Art. nr.: MUE-11851
Inhoud: 50 ml
EAN: 4745090047615
Producentnummer: 11851
Merken: Stay Well
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: 's Ochtends en 's avonds aanbrengen op een schone, droge huid en zacht inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Butylene Glycol, Caprylic/Capric Triglyceride, Glycerin, Niacinamide, 1.2-Hexanediol, Butyrospermum Parkii (Shea) Butter, Cetearyl Glucoside, Cetyl Alcohol, Mannitol, Sorbitan Olivate, Glyceryl Stearate, Microcrystalline Cellulose, Cetearylalcohol, Stearyl Alcohol, Carbomer, Sodium Acrylate/Sodium Acryloyldimethyl Taurate Copolymer, Tromethamine, Polyisobutene, Coptis Japonica Root Extract, Zea Mays Starch, Ethylhexylglycerin, Hippophae Rhamnoides (Sanddorn) Fruit Extract, Myristyl Alcohol, Synthetic Fluorphlogopite, Lauryl Alcohol, Disodium Edta, Sorbitan Oleate, Caprylyl/Capryl Glucoside, Citrus Bergamia Fruit Oil, Ascorbyl Palmitate, Hydrogenated Lecithin, CI 77492, Ethylcellulose, Ascorbic Acid, Malpighia Punicifolia (Acerola) Fruit Extract, Carica Papaya (Papaya) Fruit Extract, Linalool, Limonene

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Vitamin C+B3 Emulsion Cream

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder