Stay Well Vegan Tea Tree Toner, 210 ml

Milde voorbereiding op de verzorging en herstel van de huidbalans na de reiniging

Nieuw!

€ 15,09

(€ 71,86 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 210 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse gezichtsreiniging
  • Met tea tree-extract & bamboewater
  • Vegan formule & afgestemd op de pH-waarde

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Stay Well Vegan Tea Tree Toner, 210 ml € 15,09 (€ 71,86 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 27,38
Beschrijving

De Vegan Tea Tree Toner van Stay Well is een gezichtstoner die na de reiniging helpt om de huid weer in balans te brengen. De formule ondersteunt het evenwicht van de huid en bereidt haar optimaal voor op de daaropvolgende verzorging.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Op pH afgestemde formule: Ondersteunt een pH-waarde van de huid tussen 5,0 en 6,0.
  • Plantaardige verzorging: Bevat tea tree-extract, tea tree-bladolie, bamboewater en extracten van rozemarijn, lavendel en kamille.
  • Aangenaam in gebruik: Heeft een lichte, vloeibare textuur voor een verzorgd huidgevoel.

Toepassing: Breng na de gezichtsreiniging aan met een wattenschijfje of klop zachtjes in de huid.


Art. nr.: MUE-12472
Inhoud: 210 ml
EAN: 4745090045789
Producentnummer: 12472
Merken: Stay Well
Toepassing: Spray direct op het gezicht en de hals of verdeel het zachtjes over je huid met een wattenschijfje.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Vegan Tea Tree Toner