Stay Well Triple Hyaluronic Acid Cream, 50 ml

Lichte gezichtsverzorging voor je dagelijkse routine 's ochtends en 's avonds

Nieuw!

€ 20,49

(€ 409,80 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 50 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor dagelijks gebruik 's ochtends & 's avonds
  • Lichte, waterige gel-crèmetextuur
  • Drievoudig hyaluronzuur & vegan

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml

Stay Well Triple Hyaluronic Acid Cream, 50 ml € 20,49 (€ 409,80 / L)
Geek & Gorgeous 101 C-Glow 15% Vitamin C Serum, 30 ml € 13,09 (€ 436,33 / L)
Totaalprijs: € 33,58
Beschrijving

De Triple Hyaluronic Acid Cream van Stay Well is een 24-uurs gezichtsverzorging voor dagelijks gebruik 's ochtends en 's avonds. De lichte, waterige gel-crèmetextuur trekt snel in en laat geen plakkerig gevoel op de huid achter.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Drievoudig hyaluronzuur: Combineert drie verschillende soorten hyaluronzuur.
  • Verzorgende oliën: Formule met avocado-olie en zonnebloemolie.
  • Lichte textuur: Laat zich gemakkelijk over de huid verdelen en trekt snel in.
  • Vegan formule: Heeft een vegan samenstelling.

Toepassing: Breng na de reiniging en het gebruik van toner of serum zachtjes aan op de huid.


Art. nr.: MUE-11849
Inhoud: 50 ml
EAN: 4745090047561
Producentnummer: 11849
Merken: Stay Well
Toepassing: 's Ochtends en 's avonds aanbrengen op een schone, droge huid en zacht inmasseren.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Glycerin, Butylene Glycol, 1.2-Hexanediol, Helianthus Annus (Sunflower) Seed Oil, Cetearyl Olivate, Persea Gratissima (Avocado) Oil, Betaine, Sorbitan Olivate, Zea Mays Starch, Tromethamine, Mannitol, Microcrystalline Cellulose, Carbomer, Acrylates C10-30 Alkyl Acrylate Crosspolymer, Ethylhexylglycerin, Parfum, Sodium Hyaluronate, Disodium Edta, Tocopherylacetat, CI 77007, Hydrogenated Lecithin, Xylitylglucoside, Anhydroxylitol, Hydrolyzed Hyaluronic Acid, Xylit, Gossypium Herbaceum (Cotton) Seed Extract, Glucose, Sodium Acetylated Hyaluronate, Caprylyl Glycol

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Triple Hyaluronic Acid Cream