Stay Well Triple Hyaluronic Acid Cleanser, 130 ml

Milde gezichtsreiniging en een aangenaam huidgevoel

Nieuw!

€ 14,09

(€ 108,38 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 130 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse gezichtsreiniging
  • Met drievoudig hyaluronzuur
  • Ondersteunt de zuurmantel van de huid

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Stay Well Triple Hyaluronic Acid Cleanser, 130 ml € 14,09 (€ 108,38 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 26,38
Beschrijving

De Triple Hyaluronic Acid Cleanser van Stay Well is een mild reinigingsschuim voor het gezicht dat vuil en onzuiverheden op milde wijze van de huid verwijdert. De formule met drie soorten hyaluronzuur zorgt voor een aangenaam huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Drie soorten hyaluronzuur: De formule bevat een combinatie van drie soorten hyaluronzuur.
  • Ondersteunt de huidbarrière: Een pH-waarde van 5,5 ondersteunt de natuurlijke zuurmantel van de huid.
  • Romige textuur: Verandert tijdens het gebruik in een rijk schuim.
  • Met katoenzaadextract: Vormt een aanvulling op de milde formule voor de gezichtsreiniging.
  • Vegan formule: Geproduceerd met een vegan samenstelling.

Art. nr.: MUE-11492
Inhoud: 130 ml
EAN: 4745090047523
Producentnummer: 11492
Merken: Stay Well
Toepassing: Aanbrengen op een vochtige gezichtshuid en zachtjes uitsmeren. Spoel daarna grondig af met water.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Triple Hyaluronic Acid Cleanser