Stay Well Moisturizing Cleansing Foam Lemon Grass, 150 ml

Milde reiniging en een aangenaam huidgevoel voor elke dag

Nieuw!

€ 7,99

(€ 53,27 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 150 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse gezichtsreiniging
  • Met citroengras & aloë vera
  • Verwijdert onzuiverheden van de huid

Vaak samen gekocht met Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml

Stay Well Moisturizing Cleansing Foam Lemon Grass, 150 ml € 7,99 (€ 53,27 / L)
Geek & Gorgeous 101 Happier Barrier 10% Squalane + Lipids Moisturizer, 50 ml € 12,29 (€ 245,80 / L)
Totaalprijs: € 20,28
Beschrijving

De Moisturizing Cleansing Foam Lemon Grass van Stay Well is een reinigingsschuim voor elk huidtype dat is ontwikkeld voor de dagelijkse gezichtsreiniging. De formule reinigt mild en grondig en zorgt voor een aangenaam, schoon en fris huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Grondige reiniging: Verwijdert onzuiverheden, vuildeeltjes en dode huidcellen op milde wijze van het gezicht.
  • Formule met plantenextracten: Op basis van een formule met citroengras, aloë vera en groene-thee-extract.
  • Verzorgende ingrediënten: Verrijkt met rijstwater en verschillende vormen van hyaluronzuur.
  • Aangenaam in gebruik: De romige textuur laat zich gemakkelijk over de huid verdelen en eenvoudig afspoelen.

Art. nr.: MUE-STA0130
Inhoud: 150 ml
EAN: 4745091443843
Producentnummer: STA0130
Merken: Stay Well
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Aanbrengen op een vochtige gezichtshuid en zachtjes uitsmeren. Spoel daarna grondig af met water.

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Moisturizing Cleansing Foam Lemon Grass

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder