Stay Well Deep Cleansing Bubble Mask – GREEN TEA, 20 g

Dieptereiniging van de poriën en een schoon huidgevoel

Nieuw!

€ 4,59

(€ 229,50 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 20 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met groene thee- & anijsextract
  • Reinigende zuurstofbelletjes

Vaak samen gekocht met NIVEA Bye Bye Dry Skin Gezichtsmasker, 15 ml

Stay Well Deep Cleansing Bubble Mask – GREEN TEA, 20 g € 4,59 (€ 229,50 / kg)
NIVEA Bye Bye Dry Skin Gezichtsmasker, 15 ml € 2,29 (€ 152,67 / L)
Totaalprijs: € 6,88
Beschrijving

De Deep Cleansing Bubble Mask – GREEN TEA van Stay Well is een afspoelbaar sheetmasker voor elk huidtype dat voor een schoon huidgevoel zorgt. De zuurstofbelletjes zorgen voor een dieptereiniging van de poriën en verwijderen vuil op milde wijze van de huid.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Dieptereiniging van de poriën: De zuurstofbelletjes verwijderen vuil grondig van de huid.
  • Geselecteerde formule met extracten: Op basis van een formule met groene-thee-extract en anijsextract met antioxiderende eigenschappen.
  • Voor elk huidtype: Biedt een milde reiniging en is eenvoudig in gebruik.

Art. nr.: MUE-12061
Inhoud: 20 g
EAN: 4745090048469
Producentnummer: 12061
Merken: Stay Well
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Plaats het sheet mask op je gereinigde gezicht. Na een inwerktijd van 10 tot 15 minuten kun je het masker verwijderen en de resterende resten zachtjes inmasseren. Gebruik dan jouw gebruikelijke gezichtsverzorging.
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Disiloxane, Glycerin, Methylpropanediol, Potassium Cocoyl Glycinate, Acrylates Copolymer, Potassium Cocoate, Sodium Cocoyl Apple Amino Acids, Camelia Sinensis Leaf Extract, Illicium Verum Fruit Extract, Allantoin, Dipotassium Glycyrrhizate, Xanthan Gum, Tromethamine, Hydroxyacetophenone, Disodium Edta, Sodium Benzoate, Hexylene Glycol, Tetrasodium Glutamate Diacetate, Butylene Glycol, 1.2-Hexanediol, Parfum, CI 77288 (Chromium Oxide Green)

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Deep Cleansing Bubble Mask – GREEN TEA