Stay Well Classic sheet mask - GREEN TEA Soothing, 22 g

Aangenaam huidgevoel en eenvoudige verzorging

Nieuw!

€ 0,99

(€ 45,00 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 22 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met groene thee-, kamille- & Centella-extract
  • Zacht maskerdoekje & eenvoudig gebruik

Vaak samen gekocht met NIVEA Bye Bye Dry Skin Gezichtsmasker, 15 ml

Stay Well Classic sheet mask - GREEN TEA Soothing, 22 g € 0,99 (€ 45,00 / kg)
NIVEA Bye Bye Dry Skin Gezichtsmasker, 15 ml € 2,29 (€ 152,67 / L)
Totaalprijs: € 3,28
Beschrijving

De Classic sheet mask - GREEN TEA Soothing van Stay Well is een sheetmasker voor elk huidtype dat voor een verzorgde uitstraling zorgt. Het zorgt voor een fris en aangenaam huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Biedt passende verzorging voor elk huidtype.
  • Plantenextracten: Formule met groene-thee-extract, kamille-extract en Centella Asiatica-extract.
  • Zacht materiaal: Het zachte maskerdoekje sluit prettig aan op de gezichtscontouren.
  • Eenvoudig gebruik: Gemakkelijk aan te brengen.
  • Vegan formule: Bevat geen ingrediënten van dierlijke oorsprong.

Art. nr.: MUE-STA0103
Inhoud: 22 g
EAN: 4745090043815
Producentnummer: STA0103
Merken: Stay Well
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Plaats het sheet mask op je gereinigde gezicht. Na een inwerktijd van 10 tot 15 minuten kun je het masker verwijderen en de resterende resten zachtjes inmasseren. Gebruik dan jouw gebruikelijke gezichtsverzorging.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Classic sheet mask - GREEN TEA Soothing