Stay Well Classic sheet mask - CHARCOAL Purifying, 22 g

Balansherstellende verzorging en eenvoudig gebruik

Nieuw!

€ 0,99

(€ 45,00 / kg, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 22 g

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met actieve kool & plantenextracten
  • Sluit goed aan op de contouren

Vaak samen gekocht met NIVEA Bye Bye Dry Skin Gezichtsmasker, 15 ml

Stay Well Classic sheet mask - CHARCOAL Purifying, 22 g € 0,99 (€ 45,00 / kg)
NIVEA Bye Bye Dry Skin Gezichtsmasker, 15 ml € 2,29 (€ 152,67 / L)
Totaalprijs: € 3,28
Beschrijving

De Classic sheet mask - CHARCOAL Purifying van Stay Well is een sheetmasker voor het gezicht dat geschikt is voor elk huidtype. Het maakt gebruik van de absorberende eigenschappen van actieve kool om de talgproductie in balans te brengen.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Geschikt voor gebruik bij elk huidtype.
  • Met actieve kool: Formule met absorberende eigenschappen om de talgproductie te reguleren en in balans te brengen.
  • Plantenextracten: Bevat extracten van kamille, Centella Asiatica en kakibladeren.
  • Optimale pasvorm: Het maskerdoekje sluit aangenaam aan op de gezichtscontouren.
  • Eenvoudig in gebruik: Gemakkelijk aan te brengen.

Art. nr.: MUE-STA0105
Inhoud: 22 g
EAN: 4745090043839
Producentnummer: STA0105
Merken: Stay Well
Huidtype: Elk huidtype
Toepassing: Plaats het sheet mask op je gereinigde gezicht. Na een inwerktijd van 10 tot 15 minuten kun je het masker verwijderen en de resterende resten zachtjes inmasseren. Gebruik dan jouw gebruikelijke gezichtsverzorging.

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Classic sheet mask - CHARCOAL Purifying