Stay Well Aloe Essence Sun Cream SPF50+ Waterproof, 70 ml

Betrouwbare zonbescherming voor gezicht en lichaam

Nieuw!

€ 16,09

(€ 229,86 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 70 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor elk huidtype
  • Met SPF 50+ & aloëvera-extract
  • Waterbestendig & trekt snel in

Vaak samen gekocht met Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml

Stay Well Aloe Essence Sun Cream SPF50+ Waterproof, 70 ml € 16,09 (€ 229,86 / L)
Plantur Plantur 39 Color Blond Fyto-Cafeïne Shampoo, 250 ml € 15,99 (€ 63,96 / L)
Totaalprijs: € 32,08
Beschrijving

De Aloe Essence Sun Cream SPF50+ Waterproof van Stay Well biedt zonbescherming voor het gezicht en lichaam van elk huidtype. De formule met aloëvera-extract laat zich moeiteloos verdelen en zorgt voor een aangenaam huidgevoel.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor elk huidtype: Biedt betrouwbare zonbescherming voor gezicht en lichaam.
  • Hoge bescherming: Met SPF 50+ en een waterbestendige formule.
  • Aangename textuur: Laat zich moeiteloos verdelen, trekt snel in en bevat aloëvera-extract.

Art. nr.: MUE-STA0136
Inhoud: 70 ml
EAN: 4745091448725
Producentnummer: STA0136
Merken: Stay Well
Huidtype: Elk huidtype
Ingrediënten (INCI)

Aqua, Diisobutyl Adipate, Butyloctyl Salicylate, Propandiol, Ethylhexyl Triazone, Bis-Ethylhexyloxyphenol Methoxyphenyl Triazine, Niacinamide, Ethylhexyl Methoxycrylene, Cetearyl Olivate, Sorbitan Olivate, 1.2-Hexanediol, Ethylhexyl Oleate, Dimethyl Capramide, Poly C10-30 Alkyl Acrylate, Caprylyl Glycol, Sodium Acrylates Copolymer, Polyglyceryl 4 Oleate, Xanthan Gum, Disodium Edta, Parfum, Adenosine, Laminaria Japonica Extract, Ulmus Davidiana Root Extract, Aloe Barbadensis (Aloe Vera) Leaf Extract, Viola Mandshurica Flower Extract, Dioscorea Japonica Root Extract, Glycerin

Bescherming tegen de zon - gebruik en belangrijke informatie

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor Stay Well Aloe Essence Sun Cream SPF50+ Waterproof