SensiDent Tandpasta Junior Appel-Munt, 100 ml

Zachte tandverzorging tijdens het wisselen van de tanden

Nieuw!

€ 1,49

(€ 14,90 / L, Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 100 ml

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op vrijdag, 16. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor kinderen vanaf 6 jaar
  • Fruitig-frisse appel-muntsmaak
  • Bescherming tegen cariës voor blijvende tanden

Vaak samen gekocht met Odol Mondspray Extra Fresh, 15 ml

SensiDent Tandpasta Junior Appel-Munt, 100 ml € 1,49 (€ 14,90 / L)
Odol Mondspray Extra Fresh, 15 ml € 1,49 (€ 99,33 / L)
Totaalprijs: € 2,98
Beschrijving

De SensiDent tandpasta Junior Apfel Minze is ontwikkeld voor de tandverzorging van kinderen vanaf 6 jaar tijdens het wisselen van de tanden. Hij helpt de blijvende tanden tegen cariës te beschermen en ondersteunt de dagelijkse mondhygiëne.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Voor het wisselen van de tanden: Speciaal afgestemd op de tandverzorging van kinderen vanaf 6 jaar.
  • Betrouwbare bescherming tegen cariës: Bevat fluoride om het tandglazuur te versterken en de blijvende tanden te ondersteunen.
  • Fruitige smaak: Heeft een frisse appel-muntsmaak.
  • Formule: Vegan formule zonder microplastics.

Art. nr.: MUE-10043560
Inhoud: 100 ml
EAN: 4053776030739
Producentnummer: 10043560
Merken: SensiDent

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Tandpasta Junior Appel-Munt

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder