SensiDent Tandenborstel Flexi Head 2+1, 3 stuks

Grondige tandverzorging en optimale aanpassing aan de tandcontouren

Nieuw!

€ 1,99

(€ 0,66 / st., Incl. 21% BTW - Exclusief verzendkosten )

Inhoud: 3 stuks

Op voorraad vanaf 12. oktober

Waarom duurt het langer?

Waarom duurt het langer? Dit artikel is momenteel niet in onze voorraad, maar zal binnenkort beschikbaar zijn. Je kunt direct bestellen en het artikel wordt dan na ontvangst van de voorraad verzonden. Venster sluiten

Bezorging uiterlijk op donderdag, 15. oktober

Nederland: Gratis standaardverzending vanaf € 79,90
Meer informatie over de verzending en levering

Kenmerken & Voordelen

  • Voor de dagelijkse tandreiniging
  • Flexibele borstelkop & mediumhard
  • Zacht voor het tandvlees

Vaak samen gekocht met blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml

SensiDent Tandenborstel Flexi Head 2+1, 3 stuks € 1,99 (€ 0,66 / st.)
blend-a-med Complete Protect Expert Tandpasta, 75 ml € 2,79 (€ 37,20 / L)
Totaalprijs: € 4,78
Beschrijving

De tandenborstel Flexi Head 2+1 van SensiDent is een handtandenborstel voor een grondige tandreiniging en is zacht voor het tandvlees.

Alle highlights in één oogopslag:

  • Flexibele borstelkop: Past zich optimaal aan de contouren van de tanden aan.
  • Mediumharde borstelharen: De speciale plaatsing ondersteunt een effectieve reiniging.
  • Ergonomische handgreep: Maakt een veilige geleiding en comfortabele hantering mogelijk.

Art. nr.: MUE-692166
Inhoud: 3 stuks
EAN: 4053776039015
Producentnummer: 692166
Merken: SensiDent

Bijpassend

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Vergelijkbare producten

  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder
  • placeholder

Recensies van onze klanten

recensies in Nederlands voor SensiDent Tandenborstel Flexi Head 2+1